Главная
14.06.2024 г.
 
 
Главное меню
Главная
О проекте
Статьи, очерки, рассказы
Новости
Советы туристам
Книги Марка Агатова
Рецензии, интервью
Крымчаки Расстрелянный народ
Фоторепортажи
Российские журналисты в Крыму
Коридоры власти
Контакты
odnaknopka.ru/kolyan.cz
Реклама
Лента комментариев
no comments
Прогноз погоды
Яндекс.Погода
Виктор Уколов попросил опубликовать его версию педофильских утех в Артеке и Киеве Печать E-mail
В своем блоге Виктор Уколов на государственной мове изложил собственную версию своего участия в деле ГЛАВНОГО УКРАИНСКОГО  ПЕДОФИЛА, бывшего корреспондента газеты "Зеркало недели" Дмитрия Полюховича. "Крымский аналитик" решил опубликовать его крик  души полностью, без сокращений и перевода на русский язык. Те, кто понимает по-украински, по достоинству оценят, а те, кто говорит  по-русски - ЭТО МОГУТ НЕ ЧИТАТЬ.
Виктор УколовВ двух словах, перевод такой:  Виктор Уколов святой человек. Приемных детей Дмитрия Полюховича не насиловал. Порно фильмы с детьми не  снимал. Просто, по дружбе хотел отмазать от тюрьмы  главного украинского педофила  Дмитрия Полюховича американскими долларами. На эти  благородные цели выложил наличными 2600 долларов. Теперь жалеет, что так бездарно потратил 2600 долларов США на адвокатов. А во всем  виноваты, конечно же, депутаты от партии Регионов, которые вытащили на свет божий "ПРАВДУ О БЮТовских  педофилах". И все!  Единственное, что может позволить себе "Крымский аналитик" - напомнить  Народному депутату Украины от Блока Юлии Тимошенко, что  сегодня, всего лишь ВТОРОЙ ДЕНЬ ВСЕУКРАИНСКОГО ПЕДОФИЛЬСКОГО СКАНДАЛА.  Не забывайте, что вашим делом занимаются не  только подчиненные нынешнего министра внутренних дел Украины Юрия Луценко, но и несколько сот журналистов. И они, наверняка,   ПОКАЖУТ НАРОДУ ТО, ЧТО СКРЫТО! "Крымский аналитик" также сообщает, господину Уколову и всем остальным, еще не названным  участникам педофильского скандала о том, что крымские журналисты объявили о начале Всеукраинской акции: "Поймай педофила!" и  призывает к участию в охоте на педофилов всех жителей Крыма, Украины и России. А теперь, обещанные откровения народного депутата Украины от БЮТ Виктора  Уколова.

 

Вибори на лайні – приведуть влади лайнового президента.

Я покинув Київ. Сиджу у глухому селі і намагаюсь зрозуміти, де була моя помилка...
Насамперед не для виправдання, а заради справедливості: по-перше, єдиний і останній раз на території Артеку, як і в Криму я був у 1993 році, за  4 роки до народження першої дитини Дмитра П; по-друге, я навіть не знаю як його діти виглядають не на фото, бо єдиний раз бачив старшого  ще в пелюшках в 1998 році, а молодшу доньку не бачив взагалі ніколи в житті.

Дмитро – мій старий інститутський знайомий по Українській Студентській Спілці. Відповідно, всі УССівці в політиці в меншому або більшому  ступені з ним знайомі також. Адже саме Дмитро П та Микола П свого часу створили єдину в Україні сатиричну політичну організацію "Лучі  Чучхе". До останнього часу обоє працювали кореспонентами. Дмитро на телеканалі, а Микола – в газеті.

Тим не менше, останній раз в неофіційній обстановці ми бачились з Дмитром та Оленою у 1998 році у них вдома. Відтоді всі контакти були по  телефону і суто офіційні – як правило він домовлявся про інтерв"ю того або іншого депутата.

Олену, його дружину, я добре знаю хоча б тому, що у 1993 році був свідком на їхньому весіллі, а пізніше вони обоє працювали в мому  інформаційному агентстві до 1995 року. Тоді вони були чудовою парою.

Тому дзвінок Дмитра 10 травня 2009 року пролунав, як грім серед ясного неба – він попросив терміново побачитись і пояснив, що розлучається.  На зустріч він прийшов подавлений, ліва рука висіла нерухомо. На ній були численні поперечні порізи – Дмитро двічі намагався покінчити з  собою і в результаті перерізав головний нерв, тому рука майже не рухалася.

За його версією дружина зайшла йому "заміну" і вимагала розлучення, а він хотів вберегти сім"ю. Тому, нібито, Олена, караючи його за  непоступливість, звинуватила у згвалтуванні власної дитини, але міліція не повірила, бо не було доказів.

Пізніше, аналізуючи інформацію Дмитра П, я помічав, що багато зі сказаного ним виглядало малоймовірно, але тоді, у травні, ми були вражені  безглуздістю ситуації і цією повислою нерухомо скаліченою рукою.

Дмитро розповів, що звернувся до адвоката Едуарда Багірова. За словами Дмитра (одразу перепрошую пана Багірова, що може розголошую якусь  його таємницю, але це не більше, ніж заява Дмитра), нібито Багіров запросив за свої послуги 10 000 доларів і Дмитро погодився, хоч таких  грошей не мав.

Звичайно він прийшов до мене за грошима і це нормально, бо як народний депутат я щомісяця маю 17 000 грн на допомогу людям, які, до речі,  витрачаю, часто перевищуючи цей ліміт за рахунок своєї зарплати. Однак дати йому 10 000 доларів не міг навіть я, тому дав тільки 2000. Дмитро  передав їх адвокату і начебто всі заспокоїлися.

Я не хочу розповідати про постійні дзвінки Дмитра протягом літа, від яких згодом вже хотілося заховатися, але ми розуміли, що треба піднімати  трубку, бо людина в біді, бо, за його словами, він любить Олену і щиро вражений її звинуваченнями. Якщо він і брехав, то робив це дуже  переконливо.

Якраз у серпні, коли мені вдалося вирватися на 7 днів у відпустку, знову передзвонив Дмитро. Він плакав – його забирала міліція, яка таки  порушила кримінальну справу. Не зважаючи на його слізні прохання, я категорично відмовився кудись дзвонити і запитав де ж оплачений мною  адвокат пана Багірова. Дмитро відповів, що адвокат відмовився від його захисту. Тоді я попросив вже свого знайомого – професійного адвоката у  кримінальних справах Михайла Квашу, підписати з Дмитром угоду про захист і дізнатися, що примусило адвокатів Багірова передумати.

Те, що я почув від Михайла Кваші, повернувшись до Києва, викликало у мене і всіх наших знайомих справжній шок – на думку адвоката докази  були неспростовні. Підробити їх можливо, але таку підробку легко виявити, тому ніхто б не ризикував. Кваша категорично відмовився від захисту  Дмитра. Заплативши йому підвищений гонорар, я підтримав його рішення і попросив передати постраждалій мої щирі співчуття.

Дмитра продовжували утримувати під вартою і до мене почала телефонувати його мама, але, на жаль, я сказав їй, що нічим не можу допомогти.

Наразі я бажаю Дмитрові тільки одного – справедливого суду і справедливого покарання.

В сухому залишку, моя участь у справі Дмитра принесла мені матеріальні збитки 2600 доларів та величезне розчарування в людях – я не можу  повірити, що ця людина могла піти на такий злочин!

Втім, я не бачу, що я міг зробити інакше – хіба передзвонити до Олени. В іншому моя совість чиста – я давав гроші не на хабарі, не тиснув на  слідство, я оплатив адвоката і домовився з лікарем про операцію по зшиванню нерва на його лівій руці.

Політичні ігриська Партії регіонів та їхніх приспішників почалися вже після моєї відмови допомагати Дмитрові, коли він потрапив за грати.

Раптово два тижня тому через знайомих на мене вийшли знайомі працівника СБУ, який нібито курує справу Дмитра. Вони запропонували  посередництво щоб домовитися, тобто дати хабар за те, щоб Партія регіонів, яка на той час вже мала всю інформацію, не називала моє ім"я.

Зрозуміло, що це була пастка – не називати моє ім"я ПРівці не могли, бо тоді навіщо їм цей скандал здався у політичному плані. Спроба дати СБУ  хабара стала б повідком, яким мене б тримали на прив"язі як і багатьох політиків, на яких є якийсь таємний "компромат". Тому я категорично  відмовився "домовлятися". Тим більше, що і тоді і тепер, я повністю переконаний, що не зробив нічого злого і антизаконного.

Регіонали продовжуватимуть розкручувати скандал і я нічого не можу вдіяти, щоб зупинити цей дев"ятий вал брехні, – тому я припиняю свою  участь в українській політиці до кінця виборчої кампанії. Я не хочу, щоб моя заплямована їхньою брехнею репутація, псувала репутацію мого  кандидата у Президенти. В одному вони досягли цілі, вибили мене як організатора реклами з кампанії.

Однак проблема є набагато більша, ніж мої особисті незручності і мої репутаційні втрати.

Панове журналісти – у нас на очах профанується сама ідея виборчої кампанії. Тільки задумайтеся – ми обираємо ПРЕЗИДЕНТА держави, а замість  програм розвитку країни і здобутків кандидатів у минулому, змушені пережовувати вигадане лайно, яке нам накидає Партія регіонів!

Зрозумійте – якщо ми оберемо Президента за принципом лайна – то він і буде лайном. Такою ж смердючою стане і наша майбутня держава.

Я переконаний, що як і в 2004 році журналісти можуть і повинні консолідуватися, щоб покласти край чорному піару і брехні. Я розумію, що є  власники ЗМІ, але якщо весь колектив категорично відмовиться проширювати брехню – її не буде. У Януковича, Яценюка, Тигіпка і навіть  Тимошенко, якщо вона опуститься до критиканства, треба запитувати – а що ВИ зробили шановний щоб того, що Ви критикуєте, не було.

Треба більш відповідально підходити до виборів – ми обираємо своє майбутнє і майбутнє наши дітей. Поширення вигаданих скандалів або  пліток, на кшталт смакування національного походження кандидатів, призведе до вихолощення виборчої кампанії і до проблем з вибором взагалі.

І ще одне – я по доброму прошу колег, поставити цей матеріал на всі сайти, які розмістили про мене брехилве лайно. Я більше не є ціллю, бо не  працюю у виборчому штабі. Знищуючи мене вигаданими плітками ви копаєте яму, в яку колись і самі можете потрапити. Найчастіше так і буває в  житті.

Про автора подробно:

Віктор Уколов
Народний депутат України


Народний депутат України Верховної Ради 6 скликання.
Член парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації.
Голова підкомітету з питань друкованих засобів масової інформації та Інтернету.
В минулому:
Один із засновників Української студентської спілки УСС, 1989 р.
Співавтор та один з ведучих телевізійного ток-шоу "П‘ятий кут" 1995 р.
Ведучий телепрограм "Параграф"та "Щотижня" 1996-1997 рр.
Позаштатний кореспондент радіо БіБіСі, 1997 р.
Генеральний директор ТРК "Новий проект" (реклама та PR) 1998-2004 рр.
Автор кількох тисяч статей в українських та зарубіжних ЗМІ.

Комментарии читателей блога Виктора Уколова:

Шановні читачі! Я добре знаю Віктора вже 20 років. Він – один з найморальніших політиків. Мене дико вразила ступінь аморальності не стільки  політичних ворогів-замовників цього кощунства (вони і маму рідну знищать за шмат "Артеківської" землі, чи, тим більше, – за владу), як  аморальність "коментаторів" і журналістів. Їхня діяльність в цій ситуації – це АНТИМАЙДАН ницості, це щось страшніше, ніж навіть справа  Гонгадзе!!! Ради відробітку грошей ви готові знищити людину, його дітей, батьків, родичів. Отруїти і без того смердючий інформпростір України.  Опустити її в очах людства і історії. Окремо звертаюсь до тих, хто "сумлівається"... Мовляв, ну, може так, може, й ні, хай докаже... Цим ви граєте  за команду тих звірів-злочинців, хто розробив цю операцію і хихикає: "Як, мати Уколова ще не збожеволіла? Його діти ще не згидували ним? Він  ще живий? Ну, ето нє іх заслуга, а наша нєдоработка..." Я закликаю всіх, хто ще не втратив совісті, дати бій цим УРОДАМ!!! Вітю, тримайся, ми  ще заспіваємо!
ACTIONDIRECT _ 15.10.2009 13:11

"Я покинув Київ. Сиджу у глухому селі..."Все это твое бла бла бла не стоит гроша ломанного- угол твоего падения, равен углу отражения твоей  тупой брехни- это уже ФАКТ! Однако тебе стоит БЕСПОКОИТЬСЯ ЗА СВОЮ ЖИЗНЬ! Твои однопартийцы могут запросто тебя вздернутьт в  той избе, куда ты скрылся-потом скажут, что ты покончил с собой не выдержав гонений в СМИ!Это самый надежный и выгодный для них  путь! Полюховичу тоже помогут уйти " по собственному желанию"- благо Луценко под рукой...И все- остануться несчастные дети и счастливый  БЮТ,избежавший очередного позора!

Неустрашимый _ 15.10.2009 13:09
А УРОД ТУРЧИНОВ ЕЩЕ НЕ ПРЕДЛОЖИЛ НАГРАДИТЬ УКОЛОВА?

Filozoff _ 15.10.2009 13:08
Читаю и плачу крокодильевыми слезами...
И Лозинского героем объявляли...
Теперь, вот, и сюда влипли...
Стыдно за вас – ТЮЛИКИНЫХ ПАСЫНКОВ!

 

 

 
Неустрашимый:
О, педофил-бютовец отозвался. ЛЮДИ, ТОЛЬКО НА СЕКУНДУ ЗАДУМАЙТЕСЬ, КАКОЕ ДЕРЬМО МЫ ВЫБРАЛИ В ПАРЛАМЕНТ!!!

Не мы его выбрали! А его по спискам протолкнули! Мы уже не имеем права выбирать по одному – только бутербродом! Нас лишили этого  права.

На фото Виктор Уколов
http://blogs.pravda.com.ua/authors/ukolov/4ad658fbd076d/
 
Депутат от БЮТа Виктор Уколов был другом семьи главного педофила Украины Полюховича

 

Ющенко взял на контроль дело педофилов-депутатов от БЮТа. Луценко ответит за изнасилования в Артеке

К делу педофилов «Артека» причастен депутат от БЮТа Виктор Лозинский

Фото. Изнасилование детей в "Артеке". Подробности. Версии. Комментарии. Документы

В «Артеке» действительно насиловали детей, но эти факты скрывала милиция Крыма

Дело об изнасиловании детей в "Артеке"  
Комментарии
Добавить новый Поиск
Оставить комментарий
Имя:
Email:
 
Тема:
 
Пожалуйста, введите проверочный код, который Вы видите на картинке.

3.25 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
« Пред.   След. »
Нравится
     
 
© Agatov.com - сайт Марка Агатова, 2007-2013
При использовании материалов
указание источника и гиперссылка на http://www.agatov.com/ обязательны

Rambler's Top100